Nawigacja

Dodaj link
Dodaj newsa
Dodaj artykuł
Dodaj zdjęcie
Wędkarstwo

OŚRODKI SZKOLENIA KIEROWCÓW U SUWAŁKACH
spacer
"Nie ufaj bezGRANICZNIE"
spacer
Policyjny Telefon Zaufania
spacer
Darmowe usługi telekomunikacyjne
spacer
PRASA

spacer
Wesela,Studniówki,Koncerty

Przykładowy plan wesela:
1.wyjście z domu [akordeon, tamburyn]
2.powitanie gości weselnych
3.toast za zdrowie Młodej Pary
4.posiłki umila nastrojowa muzyka
5.pierwszy taniec Nowożeńców (piosenka do wyboru)
6.tańce i zabawy podczas wesela
7.przepijanie (wesele prawosławne)
8.biesiada z akordeonem
9.oczepiny (dziesiątki konkursów do wyboru)
10.tort weselny krojony przez Młodą Parę
11.podziękowania składane przez "młodych" rodzicom
12.zabawy weselne do białego rana.

Chcesz, abyśmy zagrali na Twojej studniówce lub weselu? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon: 502 263 062
E-mail: miragedance@wp.pl
spacer
Gołębie ślubne

Coraz więcej par decyduje się na wypuszczenie, gołębi na ślubie, to wróży nowożeńcom szczęśliwe, życie we dwoje ...
Białe Gołębie to symbol Miłości, Wierności i Szczęścia. Żadne słowa nie są w stanie oddać piękna i doniosłości momentu wzlotu śnieżnobiałych ptaków ku błękitowi nieba.
Wypuszczenie gołębi odbywa się po uroczystości Zaślubin przed Kościołem, Cerkwią lub Urzędem Stanu Cywilnego. Po wyjściu z budynku Młodej Parze wręczana jest para Białych Gołębi w wiklinowym koszu, które wypuszczają w niebo.
Mądrość ludowa głosi, że obecność białych gołębi na ślubie wróży szczęśliwą przyszłość Młodej Parze.
Zapraszam do skorzystania z usługi wypuszczania gołębi, która gwarantuje niezpomniane chwile w tym najważniejszym dniu.
telefon:507.981.500
email: jakubo8@wp.pl
spacer
RADIO TAXI

TELE TAXI 9624 , 087 567 67 16, bezpłatne zamówienie 0800 400 400
- najtańsze przejazdy,
- bezpłatny dojazd na terenie miasta,
- dowóz dzieci do szkół i przedszkoli,
- zakupy z dowozem do domu,
- holowanie pojazdów do 3,5 t,
- ceny do uzgodnienia za kurs poza miastem,
- miła i kulturalna obsługa.
spacer
OSK/WORD
OŚRODKI SZKOLENIA KIEROWCÓW
spacer
.:.:.:.WITAMY.:.:.:.
Zobacz To!!!


spacer
Protest przeciwko cenom paliw
Dodane przez mario16111 dnia styczeń 27 2012 00:39:43


Newsy
Do protestu przeciwko wysokim cenom paliw przymierzają się kierowcy w Suwałkach. W sobotnie południe chcą sparaliżować ruch na biegnącym przez miasto odcinku drogi krajowej numer 8. Później uczestnicy mają zamiar tankować swoje pojazdy  na stacji paliw przy wylocie ulicy Utrata do Augustowa. W ten sposób chcą ostrzec rząd, że jeśli nie zainteresuje się problemem paliw, to "zablokują EURO 2012". Zbiórkę planują na godzinę 12:00 na parkingu marketu budowlanego przy ulicy Armii Krajowej. Informacja o proteście pojawiła się na internetowych portalach społecznościowych i spotyka się z pozytywnym odbiorem zmotoryzowanych, którzy zapowiadają swój udział. 

*  źródło informacji – www.radio5.com.pl1 Komentarzy · 984 Czytań · Drukuj
Bezpłatne autobusy do ośrodka narciarskiego
Dodane przez mario16111 dnia styczeń 20 2012 22:03:30


Inwestycje
Bezpłatną linię autobusową do ośrodka narciarskiego w Szelmencie uruchomią na czas ferii szkolnych władze Suwałk. Z połączenia za darmo będą mogli korzystać uczniowie, którzy okażą aktualną legitymację szkolną. Koszty przejazdu pokryje Urząd Miasta.  Autobusy będą kursowały trzy razy dziennie, od poniedziałku do piątku,  na trasie z Parku Marii Konopnickiej do przystanku przy ulicy Reja, koło skrzyżowania z ulicą Lityńskiego i  dalej  do Szelmentu. Ponadto  suwalska młodzież w czasie ferii będzie mogła skorzystać z lodowiska w Parku Konstytucji 3 Maja, ulgowego wstępu do aquaparku oraz innych atrakcji przygotowanych przez szkoły i placówki miejskie. Spis atrakcji miasto zamieściło na swojej stronie internetowej w zakładce: ZIMA W MIEŚCIE FERIE 2012.

*  źródło informacji – www.radio5.com.pl2 Komentarzy · 446 Czytań · Drukuj
Dachowanie na Utracie
Dodane przez mario16111 dnia styczeń 20 2012 21:49:36


Wypadek
Osobowe auto dachowało dziś w południe na ulicy Utrata w Suwałkach. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych przy dworcu PKS. Z relacji mundurowych wynika, że osobowy fiat panda na suwalskich numerach rejestracyjnych zderzył się z ciężarówką i przewrócił na dach. Z samochodu o własnych siłach wysiadła kobieta, którą karetka zabrała do szpitala. - Usłyszeliśmy jedynie wielki huk - opowiada jedna z ekspedientek pobliskiego kiosku. Zniszczeniu uległ samochód i słup sygnalizacji świetlnej. Na miejscu jest policja, która kieruje ruchem.

*  źródło informacji – www.radio5.com.pl0 Komentarzy · 373 Czytań · Drukuj
Policjanci odzyskali skradzionego volkswagena
Dodane przez mario16111 dnia styczeń 20 2012 21:41:16


Newsy

Suwalscy policjanci odzyskali wartego blisko 70 tysięcy złotych volkswagena skradzionego kilkanaście godzin wcześniej na terenie Niemiec. Kierujący nim obywatel Litwy został zatrzymany w policyjnym areszcie. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 19.00 dyżurny suwalskiej Policji został poinformowany przez funkcjonariusza straży granicznej o podejrzanym samochodzie jadącym ulicami miasta. Policjanci od razu pojechali w jego kierunku. Gdy zauważyli wskazanego volkswagena i próbowali zatrzymać jego kierowcę do kontroli ten przyspieszył i zaczął uciekać. Mundurowi natychmiast za nim ruszyli. Po krótkim pościgu auto zostało zatrzymane. Wtedy podejrzenia funkcjonariuszy się potwierdziły. Po sprawdzeniu pojazdu w policyjnych systemach okazało się, że warty blisko 70 tysięcy złotych volkswagen został 12 godzin wcześniej skradziony na terenie Niemiec. Siedzący za jego kierownicą 23-letni obywatel Litwy został zatrzymany i trafił do aresztu, a samochód na policyjny parking. Teraz dokładne okoliczności sprawy wyjaśniają suwalscy policjanci.

źródło – oficer prasowy KMP w Suwałkach

*  źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl
0 Komentarzy · 404 Czytań · Drukuj
Sprawcy fałszywych alarmów bombowych zatrzymani
Dodane przez mario16111 dnia styczeń 20 2012 21:36:40


Rozbój

Gimnazjum w Łomży i gimnazjum w Suwałkach, dwa fałszywe alarmy bombowe, ewakuacja i zatrzymani przez policjantów 15 i 16-latek. Młodzi sprawcy tłumaczyli, że były to tylko żarty. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd rodzinny i nieletnich. Mundurowi ostrzegają, że takie zachowanie to od niedawna przestępstwo, za które grozi surowa kara.

Do obu zdarzeń doszło w miniony czwartek. W pierwszym przypadku po godzinie 8.00 dyżurny suwalskiej Policji został powiadomiony o bombie podłożonej w jednym z tamtejszych gimnazjów. Zaalarmowani policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Jednak po dokładnym sprawdzeniu budynku szkoły oraz sąsiadującego z nią terenu okazało się, że żadnego ładunku tam nie ma.

Do kolejnego zdarzenia doszło tuż przed południem, kiedy to dyżurny łomżyńskiej policji poinformowany został o ładunku wybuchowym w jednym z gimnazjów. Dodatkowo głos w słuchawce, w zamian za niewysadzanie szkoły w powietrze, zażądał 10 tysięcy złotych. Na miejsce natychmiast skierowane zostały policyjne patrole, specjalna grupa rozpoznania minersko – pirotechnicznego z psami wyszkolonymi do wykrywania zapachów materiałów wybuchowych oraz straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Po ewakuacji około 1300 osób blisko 20 mundurowych sprawdziło cały budynek. Okazało się, że ten alarm także był fałszywy.

Łomżyńscy i suwalscy policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania sprawców tych zdarzeń. W wyniku intensywnej pracy funkcjonariusze szybko ustalili i zatrzymali w związku z tymi sprawami 15-letniego mieszkańca Łomży oraz 16-letniego suwalczanina. Nastolatkowie tłumaczyli, że były to tylko żarty. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Policjanci ostrzegają! W związku z ostatnimi zmianami prawa sprawca fałszywego alarmu bombowego odpowie teraz za przestępstwo z art. 224a kodeksu karnego, a nie jak do tej pory za wykroczenie. Przepis ten dla osoby, która wie, że zagrożenie nie istnieje, a zawiadamia o zdarzeniu, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób, lub stwarza sytuację mającą wywoływać przekonanie o istnieniu takiego zagrożenia, czym wywołuje czynności instytucji publicznych,przewiduje karę nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Należy także pamiętać, że kosztami związanymi z podjętą w takich przypadkach akcją ratowniczą obciążani są sprawcy tego typu zdarzeń.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży i Suwałkach

* źródło informacji – http://www.podlaska.policja.gov.pl/

0 Komentarzy · 425 Czytań · Drukuj
Sprawca fałszywego alarmu bombowego ustalony
Dodane przez mario16111 dnia styczeń 20 2012 21:34:05


Rozbój

Ewakuacja ponad tysiąca osób, zaangażowanych w akcję ratowniczą blisko 20 policjantów, w tym specjaliści pirotechnicy i pies do wykrywania zapachów materiałów wybuchowych oraz straż pożarna i pogotowie – to efekt fałszywego alarmu bombowego, którego sprawcą był 9-latek. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich. Mundurowi ostrzegają, że takie zachowanie to od niedawna przestępstwo, za które grozi surowa kara.

Wczoraj tuż przed południem dyżurny suwalskiej Policji poinformowany został o bombie podłożonej w jednej z tamtejszych szkół. Na miejsce natychmiast skierowane zostały policyjne patrole, specjalna grupa rozpoznania minersko – pirotechnicznego z psem wyszkolonym do wykrywania zapachów materiałów wybuchowych oraz straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Po ewakuacji ponad tysiąca osób blisko 20 mundurowych dokładnie sprawdziło cały budynek oraz sąsiadujący z nim teren. Okazało się, że żadnej bomby tam nie było. Policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania osoby odpowiedzialnej za fałszywy alarm. W wyniku intensywnej pracy szybko ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 9-letni mieszkaniec Suwałk. Chłopiec nie potrafił powiedzieć dlaczego to zrobił. Teraz całą sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Policjanci ostrzegają! W związku z ostatnimi zmianami prawa sprawca fałszywego alarmu bombowego odpowie teraz za przestępstwo z art. 224a kodeksu karnego, a nie jak do tej pory za wykroczenie. Przepis ten dla osoby, która wie, że zagrożenie nie istnieje, a zawiadamia o zdarzeniu, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób, lub stwarza sytuację mającą wywoływać przekonanie o istnieniu takiego zagrożenia, czym wywołuje czynności instytucji publicznych,przewiduje karę nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Należy także pamiętać, że kosztami związanymi z podjętą w takich przypadkach akcją ratowniczą obciążani mogą być sprawcy tego typu zdarzeń.

*  źródło informacji – http://www.podlaska.policja.gov.pl/
0 Komentarzy · 445 Czytań · Drukuj
Nalot bombowy na Suwałki
Dodane przez mario16111 dnia październik 29 2011 21:11:05


Imprezy
Nalot bombowy na Suwałki chce zorganizować miejscowe muzeum. Chodzi o inscenizację wydarzeń z początku września 1939 roku, kiedy miasto zostały zbombardowane. Przeczytaj relację świadka...
Niemieckie bomby spadły w okolicach dworca PKP i na miejscowe koszary. Zginęło około 10 osób, żołnierzy i cywilów. Suwalczanie bronili się dzielnie. Ostrzał obrony przeciwlotniczej sprawił, że dwa samoloty musiały awaryjnie lądować a pilotów aresztowano.

Na pomysł tak niecodziennej rekonstrukcji wpadł Jerzy Brzozowski, dyrektor Muzeum Okręgowego w Suwałkach. Idea pojawiła się podczas ostatniej inscenizacji niemiecko-sowieckiej linii demarkacyjnej ( z okazji obchodów 72 rocznicy agresjii sowietów na Polskę ).

Muzeum zaczęło już liczyć koszty takiego bombardowania na pokaz. Odpowiedni samolot można wynająć już za 1500 złotych. Dodatkowy koszt to wynajęcie grup rekonstrukcyjnych, uzbrojenia do ostrzelania powietrznego napastnika i oczywiście eksplozje...
- Wszystko zależy od fabuły inscenizacji - mówi Brzozowski.Dyrekcja muzeum wpisała nalot na listę przewidzianych na przyszły rok atrakcji i przesłała do Ratusza.
Jeśli władze miasta przyznają odpowiednie środki to za niespełna rok nad miastem pojawi się bombowiec a centrum Suwałk wstrząsną ekslozje.0 Komentarzy · 498 Czytań · Drukuj
Znicz 2011
Dodane przez mario16111 dnia październik 28 2011 20:55:49


Newsy

W najbliższych dniach większość z nas odwiedzi groby najbliższych. W wielu przypadkach będzie się to wiązało z pokonaniem znacznych odległości, czasami nawet setek kilometrów. Tradycyjnie - policjanci w tych dniach dbać będą o nasze bezpieczeństwo organizując akcję "Znicz 2011", która w tym roku rozpocznie się już w piątek – 28 października i potrwa do 1 listopada.

Aby bezpiecznie i spokojnie dotrzeć do domu, musimy jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach, w tym także o zmianach w organizacji ruchu przy cmentarzach.

W najbliższych dniach, w związku ze zbliżającymi się świętami, spodziewamy się wzmożonego ruchu pojazdów i pieszych. Najbardziej odczuwalny i uciążliwy będzie on w rejonach cmentarzy i dworców kolejowych oraz trasach wjazdowych i wyjazdowych. Funkcjonariusze drogówki jeszcze raz przypominają podstawowe zasady, o których każdy kierowca powinien pamiętać, zanim wybierze się w podróż.

Po pierwsze, należy pamiętać, aby prowadzić swój pojazd z prędkością dostosowaną do warunków panujących na drodze. Szczególnie w tych dniach, kiedy ten ruch jest znacznie większy, istotne jest, aby utrzymywać niezbędny odstęp miedzy pojazdami. Przypominamy też o konieczności włączenia świateł mijania. Niedopuszczalne jest wsiadanie za kierownicę po alkoholu. To wszystko ma niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

Po drugie, pamiętajmy, aby przed wyjazdem w dłuższą trasę sprawdzić stan techniczny naszego samochodu (sprawność układu hamulcowego, kierowniczego, oświetlenia i stan opon). Wybierając się w długą drogę, bądźmy wypoczęci. Trasę pokonujmy etapami, robiąc, co pewien czas przerwę na odpoczynek.

Po trzecie, zwracajmy szczególną uwagę na znaki drogowe. W tych dniach w wielu miejscach pojawią się nowe oznaczenia. Dotyczy to szczególnie rejonów wokół cmentarzy. W newralgicznych miejscach ruchem kierować będą policjanci ruchu drogowego i to do ich poleceń w pierwszej kolejności należy się stosować.

Apelujemy też do pieszych uczestników ruchu, aby korzystali z chodników, a w przypadku ich braku - z pobocza. Przed wejściem na jezdnię powinni zachować szczególną ostrożność i przechodzić tylko w miejscach do tego wyznaczonych. Przebieganie lub wychodzenie spoza samochodu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność może zakończyć się tragicznie.

W związku z tym, że tak wiele osób będzie chciało odwiedzić groby najbliższych, na niektórych ulicach zostanie zmieniona organizacja ruchu. W pobliżu cmentarzy przygotowane zostaną specjalne parkingi dla tych, którzy zdecydują się wybrać na cmentarz swoim samochodem. Jednak doświadczenia z lat ubiegłych pokazują, że zdecydowanie szybciej będzie można dostać się w rejon wybranego cmentarza specjalnie zorganizowanymi liniami komunikacji miejskiej. Przypominamy, że samochody pozostawione w miejscach, gdzie jest to zabronione i gdzie utrudnia to ruch lub zagraża bezpieczeństwu mogą być usuwane na koszt właściciela.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu wprowadzone zostały ograniczenia zakazu ruchu na drogach samochodów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton. Zakaz dotyczy poniedziałku - 31 października w godzinach 18-22 oraz wtorku - 1 listopada również w godzinach od 8 do 22.

Niestety nie wszyscy wybiorą się na cmentarze z myślą o odwiedzinach grobów najbliższych. Najprawdopodobniej będą tam także kieszonkowcy. Z pewnością będą starali się wykorzystać tłok na cmentarzu, czy w środkach komunikacji miejskiej. Ich wygląd może wzbudzać zaufanie, ale nie dajmy się na to nabrać. Złodzieje z reguły nie działają samodzielnie, tylko w grupie. Wykorzystują tłok, aranżują sytuacje, które odwracają uwagę osoby okradanej. Bądźmy czujni i ostrożni. Dlatego apelujemy do wszystkich, aby wybierając się na cmentarze nie zabierali ze sobą większych kwot pieniędzy, biżuterii czy wartościowych dokumentów. Jeśli już ktoś zdecyduje się jednak na zabranie ze sobą takich przedmiotów czy pieniędzy, zalecamy, aby nie trzymać ich w łatwo dostępnej torebce, czy saszetce. Złodziej może wykorzystując tłok przeciąć pasek torebki lub niepostrzeżenie sprawdzić jej zawartość.

Apelujemy także do osób starszych, bardziej może niż inni narażonych na przestępstwo, aby omijały ciemne uliczki, parki i nieoświetlone bramy. Nieraz warto wybrać dłuższą drogę, ale bezpiecznie dotrzeć do celu. Można skorzystać z taksówki. Nie warto żałować pieniędzy, gdy istnieje ryzyko, ze stanie się ofiarą przestępstwa. Bądźmy czujni i przezorni.

Pamiętajmy także, aby nie pozostawiać wartościowych przedmiotów w widocznych miejscach. Mogę one stać się łatwym łupem złodziei. Niektórzy z nas, wybierający się w daleką podróż, powinni pamiętać, aby w odpowiedni sposób zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem i kradzieżą. W tym celu przed wyjazdem należy sprawdzić, czy zostały zamknięte drzwi i okna. Wewnątrz nie zostawiajmy wartościowych przedmiotów, ani większych kwot pieniędzy. Jeśli mamy zaufanego sąsiada, poprośmy go o wyjęcie listów ze skrzynki czy zabranie ulotek spod drzwi. Taka zaufana osoba może także zapalić światło w mieszkaniu, dając tym samym sygnał, ze ktoś jest stale obecny w domu.

Jeśli mimo wszystko padniemy ofiarą przestępstwa, poinformujmy natychmiast Policję - dzwoniąc pod numer 997 lub komórkowy 112. Nie zacierajmy śladów i starajmy się zapamiętać jak najwięcej szczegółów dotyczących zdarzenia i mogących pomóc policjantom w ujęciu sprawcy.

Białostoccy funkcjonariusze 31 października i 1 listopada będą pełnili dodatkowo służbę w ramach tzw. „mobilnych posterunków”. Policjanci będą informować między innymi o zagrożeniach związanych z kradzieżami kieszonkowymi, włamaniami do mieszkań i samochodów. Będą rozdawać także specjalne ekologiczne torby z odblaskiem, które świetnie sprawdzą się w najbliższych dniach do przenoszenia w nich chociażby zniczy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo pieszym.

Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich tych, którzy wybiorą się w tych dniach na cmentarze. Liczymy na Państwa pomoc i zrozumienie. Policjanci zrobią wszystko, aby mogli Państwo bezpiecznie powrócić do domu.

*  źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl
0 Komentarzy · 538 Czytań · Drukuj
Wigry podejmą Pogoń
Dodane przez mario16111 dnia październik 26 2011 21:05:25


Sport
Są już bilety na sobotni mecz piłkarzy Wigier. Można je kupić codziennie w kasach na stadionie przy ulicy Zarzecze.W sobotę o 17.00 drugoligowe Wigry zmierzą się na własnym stadionie z Pogonią Siedlce. Pogoń zgromadziła dziewiętnaście punktów, dzięki czemu jest na 11. miejscu w ligowej tabeli. Wigry są na miejscu 14. i mają trzy punkty mniej. Co ciekawe, w drużynie gości doszło właśnie do zmiany trenera.Grzegorz Wędzyński został odsunięty od prowadzenia drużyny. Decyzja była spowodowana słabymi wynikami zespołu. Obowiązki pierwszego trenera przejął Piotr Szczechowicz, który w przeszłości prowadził m.in. Dolcan Ząbki i Wisłę Płock.


0 Komentarzy · 1707 Czytań · Drukuj
Autobus szkolny w rowie
Dodane przez mario16111 dnia październik 26 2011 21:01:48


Wypadek
Poważne zdarzenie z udziałem szkolnego autobusu w gminie Wiżajny. Można jednak mówić o dużym szczęściu bo kierowca zdążył już rozwieźć dzieci do domów i sam wracał do bazy. Do zdarzenia doszło tuż przed wjazdem do Wiżajn, od strony Smolnik. Autobus próbował wyprzedzić jadący przed nim samochód osobowy, który nagle zaczął skręcać w lewo. Pojazdy otarły się o siebie bokami, a kierowca autobusu aby uniknąć zderzenia zjechał do rowu. Ani jemu ani kierowcy osobówki nic się nie stało. Autobus ma zniszczony przód. Do czasu naprawy uczniowie ze szkół w Wiżajnach będą dojeżdżali na lekcje pojazdem zastępczym wynajętym z suwalskiego PKS-u. - Staramy się aby ani dzieci ani ich rodzice nie odczuli skutków tego zdarzenia - mówi Radiu 5 Józef Laskowski, wójt gminy Wiżajny. Okoliczności i przyczyny kolizji ustala policja.

źródło:radio5/suwałki/wiżajny0 Komentarzy · 421 Czytań · Drukuj
Nie żyje kierowca ciężarówki
Dodane przez mario16111 dnia październik 26 2011 20:56:23


Wypadek
Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 8 Suwałki - Augustów. Około godziny 6:30 w miejscowości Pijawne Polskie, kilka kilometrów od Suwałk zderzyły się dwie ciężarówki na polskich tablicach rejestracyjnych. - Nie żyje kierowca jednej z nich. Drugiemu nic się nie stało - mówi Bogdan Wierzchowski, zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach. Są już pierwsze ustalenia suwalskiej policji w sprawie wypadku. Z informacji podanych przez mundurowych wynika, że przyczepa ciężarówki przemieściła się na przeciwległy pas ruchu bo kierowca omijał grupę osób idących po jezdni. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez ponad 7 godzin.  Utrudnienia trwały tak długo, bo ładunkiem jednej z rozbitych ciężarówek były akumulatory zawierające kwas. Około godz.14.00 odblokowano jeden pas ruchu. Teraz tworzą się olbrzymie korki, które ciągną się aż do granicy z Litwą w Budzisku. Korki są także w samych Suwałkach. Jak informują nas kierowcy, ciężko jest przejechać ulicą Utrata i Pułaskiego.

źródło:radio5/suwałki0 Komentarzy · 495 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 13 1 2 3 4 > >>
Historia miasta
spacer
Tłumaczenie
spacer
Zegar
spacer
kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...okulista forumforum okulistyczne
spacer
Sklepy Suwałki plaza

!!!kliknij w sklep by wejsc w jego stronę!!!
spacer
Kontakt z Redakcją
Aby skontaktować się z
Redakcją Strony możesz wybrac:
Email:pogodnesuwalki.hpu.pl@gmail.com
GG:33008388
spacer
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
spacer
Ankieta
WYBIERZ NAZWE NOWO OTWIERANEJ ULICY. JAKĄ NAZWE MA NOSIĆ

UL. KSIĘDZA JERZEGO ZAWADZKIEGO

UL. JÓZEFA GAJEWSKIEGO

UL. Błogosławionej Kanizij Mackiewicz

INNA NIŻ WYŻEJ WYMIENIONE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
spacer
Tv Suwałki online
spacer
TVP.INFO SUWAŁKI
spacer
Radio 5 suwałki online
spacer
UM-SUWAŁKI
spacer
URZĄD PRACY
spacer
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
spacer
LISTA IMPREZ
spacer
TRASY ROWEROWE
spacer
POGODA
spacer
odlicznik czasu
spacer
INFORMACJA
spacer
Zjedz w suwałkach
spacer
MUZYKA TYGODNIA
Suwalski Rap !

warto posłuchać
spacer
NOWE SKLEPY W SUWAŁKACH

spacer
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

fantasy park
18/05/2011 21:53
Do zobaczenia na imprezie. Pozdrawiamy fantasy park Suwałki

luzak
19/04/2011 19:50
zapraszam do mnie www.luzni.hpu.pl <forum> <---tu znajdziesz prozbe o pomoc !!!

mario16111
01/01/2011 19:52
www.wydarzenia24h.pl.tl

Telefonik
22/12/2010 18:24
www.telefonik.hpu.pl

Tesknota
22/12/2010 00:54
Hej

areczek
21/12/2010 23:20
hej

suwalczanin2010
21/12/2010 18:21
Witam

lolek2
19/12/2010 18:18
zapraszamy do http://zokasuwalczanina.h
pu.pl


spacer
Służby mundurowe
spacer
PARKI-''SPK , WPN''

spacer

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie